Aktualności

Ogłoszenie iPrzedszkole

UWAGA RODZICE !!!

 

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 2 LISTOPADA 2020R. ROZPOCZYNAMY EWIDENCJĘ CZASU POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU ORAZ NALICZANIE ODPŁATNOŚCI ZA ŚWIADCZENIA ZA POMOCĄ SYSTEMU IPRZEDSZKOLE.

 

W ZWIĄZKU Z TYM PROSZĘ RODZICÓW O ODEBRANIE DO DNIA 30 PAŹDZIERNIKA W KANCELARII PRZEDSZKOLA , ZA POTWIERDZENIEM:

 

- KARTY ZBLIŻENIOWEJ, ZA POMOCĄ KTÓREJ RODZIC LUB OPIEKUN NA CZYTNIKU BĘDZIE ODNOTOWYWAŁ WEJŚCIE I WYJŚCIE DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

 

- DEKLARACJI NR 2 OKREŚLAJĄCEJ ZASADY DZIAŁANIA SYSTEMU IPRZEDSZKOLE. PROSZĘ O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIĄ DEKLARACJI NR 2 , WPISANIE NUMERÓW KART PRZYPORZĄDKOWANYCH DO DZIECKA , PODPISANIE DEKLARACJI I ZWRÓCENIE JEJ DO KANCELARII PRZEDSZKOLA DO 6 LISTOPADA 2020R.

 

- DANYCH DO LOGOWANIA NA PANELU RODZICA PRZY POMOCY KOMPUTERA LUB TELEFONU PO ŚCIĄGNIĘCIU APLIKACJI IPRZEDSZKOLE.

Jednocześnie informuję, że w celu dokonania sprawdzenia prawidłowości działania systemu w miesiącu październiku 2020 na kontach niektórych dzieci są wprowadzone fikcyjne dane co do godzin przyjścia i wyjścia dziecka z przedszkola i opłat. W związku z tym prosimy nie brać pod uwagę żadnych danych z miesiąca października.

 

ROZLICZENIE OPŁAT ZA MIESIĄC PAŹDZIERNIK 2020 ODBĘDZIE SIĘ WG DOTYCHCZASOWYCH ZASAD ( informacja o płatnościach do odebrania w kancelarii przedszkola od 3 listopada 2020r.).